רשת מסעדות BBB

רשת BBB מבית קבוצת BBB, הינה רשת מסעדות המבורגרים אשר מסעדותיה פרוסות בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

הודעה חשובה

כרגע אתר האינטרנט של הרשת נמצא בשלבי בניה והאתר הקיים הינו חלקי וזמני, לכן יתכן ואינו עומד בכל דרישות הנגישות. האתר הקבוע שיעלה לרשת במרוצת החודשים הקרובים, יעמוד בכל דרישות הנגישות.

עד אז, אנו ממליצים לגולשינו הזקוקים למידע לפנות אלינו בטלפון *9022 או לרכז הנגישות שפרטיו נמצאים למטה, עימכם הסליחה.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 לרמהAA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.

אנא שימו לב לכך שאת המשלוחים מהסניפים אנו מבצעים בעזרת חברות משלוחים שונות ברחבי הארץ, לכן בלחיצה על משלוח מסניף מסויים תועברו לאתר של חברת המישלוחים שאיתה אנו עובדים, הגלישה והנגישות בכל אתר של כל חברת משלוחים שונה.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.

הסדרי נגישות

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות דרך סרגל הנגישות או לפנות למר אייל לוי, רכז הנגישות של קבוצת BBB, בטלפון מספר 09-9747218 בימים א' עד ה' בין השעות תשע בבוקר לשש בערב, או לפנות בכתב בדוא"ל eyal@bbb3.co.il .

הצהרה זו עודכנה בתאריך 24.07.2018.